| Hoofdmenu | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
| Uitverkoop | ||
|---|---|---|
|
| Direct zoeken: |
|---|
| GRATIS Koopgids |
|---|
|
Een huis kopen in Spanje
|
| Makelaar Spanje |
|---|
|
Het woningaanbod is een selectie uit het aanbod van ons netwerk van Spaanse makelaars.
U kunt via ons alle woningen bezichtigen die u wenst, óók als ze niet op deze website staan. Wij behartigen als aankoop makelaar Spanje alleen de belangen van de koper en hebben daarom zelf geen woningen in de verkoop. ...(lees meer) |
| Uw reis boeken |
|---|
|
| Aanbieding | |
|---|---|
|

Prachtige nieuw te realiseren appartement in Formentera del Segura nabij de rivier de Rio de Segura en de diverse winkels die het centrum van dit dorp telt.
Dit complex is gereed in 2008 en is zojuist in de verkoop genomen. Er zijn vier woonlagen waarvan de hoogste v.v. drie penthouses met een oppervlakte van 57 tot 62 m2 exlcusief het ruime dakterras met minimaal 30m2. Er is een gemeenschappelijk zwembad bovenop het complex. Er bestaat de mogelijkheid tot het aanschaffen van een bergruimte van 4/5 m2 (2.500 E) en / of een parkeerplek (15.000 E).
Uiteraard zijn er mogelijkheden voor standaard inrichtingen middels meubelpakketten. Badkamers worden volledig betegeld en zijn voorzien van fraai sanitair, wandafwerking middels pintura plastica, dubbelglas venster, meerpuntssluitingen op de voordeuren zijn slechts een greep uit het afwerkingniveau.
100% financiering mogelijk. Informeert u bij ons voor de voorwaarden.
De bouw van dit complex is reeds begonnen en duurt 18 tot 24 maanden.